Preskočiť na obsah
Aleksandar Ivanović

Stavebníctvo

Aleksandar Ivanović

Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Obec
Trnava
Od roku
2021
IČO
53 887 603

Aleksandar Ivanović

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
917 01 Trnava
Na trhu od
21. júna 2021
IČO
53 887 603
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.35)
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Podnikanie v číslach

5
rokov na trhu
2021
rok vzniku
4
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Aleksandar Ivanović

Aleksandar Ivanović – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Trnava. Podniká od 21. júna 2021.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania tvorí 4 položky, napríklad dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov, prípravné práce k realizácii stavby a nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t….

Základné údaje

Obchodné meno
Aleksandar Ivanović
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
53 887 603
Dátum vzniku
21. júna 2021
Miesto podnikania
917 01 Trnava
Živnostenský register
Okresný úrad Trnava, vložka č. 250-47779
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.35)
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 21. júna 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Aleksandar Ivanović zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 4 položky.

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Prípravné práce k realizácii stavby

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla

  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Aleksandar Ivanović?

Miesto podnikania je v obci 917 01 Trnava.

Čím sa Aleksandar Ivanović zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; prípravné práce k realizácii stavby; nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t…; poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu….

Aké je IČO – Aleksandar Ivanović?

IČO je 53 887 603.

Odkedy podniká Aleksandar Ivanović?

Podnikanie začalo 21. júna 2021. Na trhu pôsobí 5 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Aleksandar Ivanović podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese aleksandar-ivanovic.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.